• Best-Western-Premier-Karyaka-Restaurant
  • Best-Western-Premier-Karyaka-Restaurant
  • BANNER RESTRON

En iyi fiyat garantisi

Choisissez vos occupations

Restoran

Girne Restoranımız Açık Büfe ve Alakart servisinin yapıldığı 250 kişilik kapasiteye sahiptir. Otelimizin  Lobby katında misafirlerimize 06:30- 10:30 saatleri arasında  hafta sonları 11:00 e kadar  açık büfe kahvaltı olanağı sunmaktadır.12:00-14:00 saatleri arasında Açık Büfe veyaAlakart öğlen yemeği servisi vermektedir.

Saat 18:00- 22:00 Saatleri arasında misafirlerimize  Açık Büfe akşam yemeği veya Alakart menüden seçim ile “FineDiningRoom” anlayışı içerisinde sunum yapılmaktadır..

Akdeniz mutfağının öne çıktığı Girne Restoran’ın kendisine özgü çizgisinde Alakart menü içeriğinde Soğuk ve Sıcak  Başlangıçlar , Çorba Çeşitleri ,  Salata Seçenekleri, Ara sıcaklar, Ana yemek  ve tatlı çeşitlerini  içeren alakart menüye sahiptir.

Bununla beraber hızlı yiyecek sunumu olarak sandviçler, makarna ve pizza çeşitleri menü içeresine eklenmiştir.

Restoranımızda uluslararası kokteyl, alkollü içecek ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra sıcak içeceklerin de servisi mevcuttur.

Yemekli Davetleriniz İçin Hazır Menülerimizden Seçebilir

veya Kendi Menünüzü Oluşturabilirsiniz..

Dünya mutfağını misafirlerine sunan uzman kadrosu ve kusursuz servisiyle, günümüzün değişen lezzet anlayışı ve damak zevklerini doğrultusunda misafirlerimize unutamayacakları bir lezzet şöleni sunuyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli kadromuzla Kokteyl, Kongre, Davet, İkram ve Toplantı operasyonlarımızı genişleterek sürdürmekteyiz.

İftar, Açılış, Davet, Düğün,Konser, Lansman, Fuar gibi organizasyon hizmetlerini yerinde, kalitemizden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.